lampy led do growbox, poszukuję sklepu !

lampy led do growbox, poszukuję sklepu !

Którą zastosować lampę led do growbox żeby dużo prądu nie pobierała, a jednocześnie żeby dobrze to wszystko działało? Polecacie, jakąś firmę, jaka się tym zajmuje i przedstawi mi niezwykle korzystną ofertę? Czekam na odpowiedzi.

Mariusz

Posty: 1

 
Mam kilka takich zestawów growbox, które są niezwykle praktyczne w użyciu. Nie ma żadnych problemów z obsługa. Wszystko jest jasne i oczywiste, zatem można spodziewać się niezwykle porządnych efektów z upraw.

Kasia

Posty: 7

 
Korzystałem z pomocy producenta zestawów growbox ze strony https://flo-grow.eu i jestem zaspokojony. Mają inne modele szaf w różnych cenach, zatem dopasowanie czegoś dla siebie nie jest uciążliwe.

asdrian301182

Posty: 11

 
Z tego, co wiem to są dostępne namioty uprawowe w zestawach z oświetleniem. Nie wiem ile kosztują, lecz myślę, iż za kilka tysięcy zł coś takiego można zamówić. Naturalnie pod warunkiem, iż będzie nam się takie urządzenie zwracało. Wszystkie koszty trzeba sobie bardzo dokładnie przeliczyć i wówczas się tego dowiemy.

Riko64

Posty: 3

 
Z tego, co wiemy growbox można ustawiać zdalnie. Ma Wifi, zatem nie będąc na miejscu można kontrolować, co się tam dzieje. Dla mnie to innowacyjne urządzenie jest niezwykle praktyczne, zatem wszystkim je polecam.

Bhapo

Posty: 9

 
Wybór różnych lamp jest bardzo duży. W tym przypadku stawia się na bardzo dobrej klasy oświetlenie. Na tym się nie oszczędza. Jeśli rośliny mają rosnąć to trzeba na to wydać pieniądze inaczej nie będziemy mieć z tego żadnych pozytywnych efektów.

Asia

Posty: 11

 
Najlepszym rozwiązaniem jest porównać sobie inne oferty. Nieraz lepiej jest troszkę dopłacić, niemniej jednak chociaż wiemy, iż to było warte własnej ceny. W internecie znajdziemy wszystko, czego wymagamy dla upraw.

de99ial

Posty: 20

 
Znajomy ma dużo takich namiotów uprawowych led i jest niezmiernie usatysfakcjonowany. Niestety nie powiem Wam skąd ma te namioty, albowiem się tym nie interesowałem.

kociol001

Posty: 5

 
Z tego, co wiem to są dostępne namioty uprawowe w zestawach z oświetleniem. Nie wiem ile kosztują, ale myślę, że za kilka tysięcy złotych coś takiego można zamówić. Oczywiście pod warunkiem, że będzie nam się takie urządzenie zwracało. Wszystkie koszty trzeba sobie bardzo dokładnie przeliczyć i wtedy się tego dowiemy.

Radziu

Posty: 2

 
Ogólnie takie namioty uprawowe led są proste w obsłudze. Nawet, jeżeli ktoś nie za niezmiernie się na tym zna to na pewno sobie poradzi. Wystarczy czytać instrukcje i dostosować światło i wilgotność do roślin, które w namiocie mają rosnąć. Wtedy wszystko będzie działać jak należy.

englandrm

Posty: 6