Szkolenie Fail safe CPU, gdzie warto ?

Szkolenie Fail safe CPU, gdzie warto ?

Nie tak dawno kończyłem podstawowy kurs PLC. Jednakże do końca nie jestem usatysfakcjonowany. Które szkolenie z programowania SIMATIC S7-300 – poziom zaawansowany polecacie? Zależy mi na ogromnej ilości ćwiczeń.

czesterk

Posty: 4

 
Nie mam sprawdzonych informacji, a chciałbym skorzystać ze szkolenia, które rzeczywiście będzie w porządku. Na początek pomyślałem o kursie podstawowym z programowania w języku lad siemens simatic s7 300 w tia portal.

zimek123456

Posty: 19

 
Kończyłem programowanie SIMATIC S7-1500 – poziom zaawansowany i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolony. Mają w Poznaniu jeszcze wiele innych szkoleń. Na przyład to http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/zaawansowany-programowanie-scl-siemens-simatic-s7-1200/

gumisiek45

Posty: 12

 
A jakieś konkretne szkolenie stacjonarne polecacie w Poznaniu? Może bym się skusił, bowiem siemens simatic s7 300 oraz tia portal nie do końca mam opanowane. Gdyby udało mi się odnaleźć jakiś sensowny kurs, który nie będzie drogi, to na pewno by mi takie zajęcia pomogły.

Specjalista

Posty: 6

 
Jak coś, to ja też czekam na namiary na dobry kurs z dotyczący siemens simatic s7 1500. Będę wdzięczny za opinie dotyczące szkoleń stacjonarnych, które w Gdańsku są godne polecenia z uwagi na sporo praktyki na zajęciach.

Ticket2Hell

Posty: 11

 
Gdybym był pewien, że to naprawdę dobre szkolenie, sam bym się zdecydował. Niestety jakoś żaden program zajęć dotyczących safety tia portal nie bardzo mnie zainteresował. Trochę o tym wiem, więc mam pojęcie, czego należy szukać.

Kowalski

Posty: 13

 
Na pewno jest dobry pomysł, natomiast trzeba byłoby trafić na dobrego szkoleniowca i ofertę kursów, jakie gwarantują dużo praktycznych ćwiczeń. Znajomy kończył wizualizację, panele HMI na poziomie podstawowym i mówił, że całkiem fajny, jeżeli chodzi o praktykę.

Pelek_23

Posty: 17

 
Dodałbym jeszcze technikę napędową i tia portal. Bowiem to też jest teraz całkiem dobry kurs do skończenia, jeżeli chodzi później o odnalezienie dobrego etatu. W Warszawie masz dużo propozycji.

Marti

Posty: 14

 
Zacząłem od kursu podstawowego tia portal. Też miałem już jakąś wiedzę, niemniej jednak chciałem zacząć wszystko od początku. Poza tym w ten sposób skorzystałem z ogromnej ilości ćwiczeń, jakie jak wiadomo, są niesłychanie ważne.

WTFurdoin

Posty: 14

 
Teraz będę kończył programowanie SIMATIC S7-1200 na poziomie zaawansowanym. To już mój trzecie kurs w tym roku. Jestem już sporo do przodu, patrząc na to, co umiałem. W Warszawie jest sporo ciekawych szkoleń, na które warto zwrócić uwagę. Pozdrawiam.

Miki789

Posty: 3