Szyny sufitowe, sprawdzona firma ?

Szyny sufitowe, sprawdzona firma ?

Cześć. Mam mało miejsca między oknem a sufitem. Czy sprawdzą się w takich okolicznościach szyny sufitowe? Co brać pod uwagę, gdy będę je wybierał w sklepie?

Będę wdzięczny za każdą poradę!

Modniś

Posty: 16

 
Witam serdecznie.

Nie byłem przekonany czy do mojego pokoju będzie pasował karnisz metalowy, ale szybko zweryfikowałem swój pogląd odwiedzając kolegę. Zastosował on karnisze z metalu w całym domu i wydają się one dość uniwersalnym rozwiązaniem nadającym Siudo zastosowania absolutnie wszędzie.

vmario

Posty: 22

 
Witam serdecznie.
Chcąc zyskać estetycznie wyglądające zasłony okienne zdecydowałem się na zakup rolet kasetowych. Jestem zadowolony z zakupu, bo moja roleta się nie brudzi, a obecność prowadnic nie sprawia problemu, nawet gdy okno jest uchylone.

Trafiłem do sklepu, gdzie miałem wybór tego produktu w wielu kolorach.

Jooozek

Posty: 27

 
Witam.

Nie wydawało mi się, że jakakolwiek hurtownia karniszy będzie skłonna indywidualnie podejść nawet do małego zamówienia na kilkaset pln, niemniej jednak miło się zaskoczyłem. W sumie udało mi się tam trafić na znajomego, bo w przeciwnym wypadku nie wiem, ile kosztowałoby moje zamówienie. Tymczasem wiele zaoszczędziłem.

dskoku

Posty: 22

 
Hej. Mam sporo wątpliwości, gdy obecnie dochodzi o wybór rolet kasetowych. Mianowicie zaproponowano mi rolety wykonane z PCV oraz aluminium. Długo wahałem się nad tym, która propozycja będzie lepsza, ale chyba już dokonałem ostatecznego wyboru. Aluminium będzie trwalsze.

Wojciech24

Posty: 12

 
Cześć.

Mieszkając na ciasnym osiedlu „blok w blok” wielokrotnie miałem wrażenie, iż ktoś wpatruje się w moje okno. Problem rozwiązały rolety dzień i noc, jakie pozwalają mi zasłonić dowolną powierzchnię okna nie rezygnując jednocześnie ze światła dziennego.

Mogę szczerze polecić!

kirekk

Posty: 20

 
Hejka. U coraz większej ilości znajomych w domach zauważyłem nowoczesne karnisze, których są oni posiadaczami. W sumie pasują one do bardzo wielu wnętrz, a podczas remontu chyba także sięgnę po takie rozwiązanie. Trzeba iść z duchem czasu i uwzględniać panującą modę.

magic17

Posty: 18

 
Hej. Miałem problem ze zbyt dużą ilością światła, a czasami z prywatnością, gdy sąsiedzi wręcz zaglądali mi do okna. Na szczęście moje problemy rozwiązała roleta dzień noc którą zastosowałem. Jest o tyle dobra, że czasami mogę zasłonić tylko dół okna i nikt nie widzi, co się u mnie dzieje, a od góry wpada do mojego pomieszczenia światło, więc nie siedzę jak w piwnicy. Kupowałem tutaj: http://www.studio-dekor.pl.

Alibas67

Posty: 15

 
Witam serdecznie. Sam niedawno stosowałem szyny sufitowe, albowiem odległość, jaka była pomiędzy oknem a sufitem była niezmiernie niewielka. W sumie nie miałem możliwości, aby wybrać różne rozwiązanie, lecz z perspektywy czasu muszę przyznać, iż nie żałuję. Nieraz warto zaryzykować i pozytywnie się zaskoczyć niż tkwić w błędnych przekonaniach, iż takie szyny to coś nie dla nas :-)

Kimer33

Posty: 18

 
Cześć.

Długo wahałem się czy szyna sufitowa będzie odpowiednim rozwiązaniem, aby powiesić na niej firankę. Kolega podsunął mi pomysł, aby wziąć szynę sufitową dwutorową, bowiem z jej wykorzystaniem mógłbym zastosować zarówno firankę, jak i zasłonę.

Poszedłem tym tropem i w rezultacie udało mi się kupić fajny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie :)

Abaddon!123

Posty: 22