Renowacja żyrandoli

Renowacja żyrandoli

Bardzo pilnie poszukuje sklepu ze starociami, mój wujek bardzo się nimi pasjonuje a za dwa tygodnie ma urodziny więc najlepszym dla niego prezentem będzie kupno starej lampy. jeżeli wiecie gdzie znajdę taki sklep to będę wam bardzo wdzięczna za informacje. Czekam z niecierpliwością.

Pozdrawiam i dziękuję.

@_24lampy

Posty: 22

 
Cześć, słyszałem, że najlepszy sklep ze starociami to archiwum, lecz nie mam pewności ponieważ nigdy z niego nie korzystałem albowiem nie przepadam za takimi rzeczami. Moja babcia je uwielbia i zawsze powtarza o tym sklepie, więc sprawdźcie i oceńcie, może akurat wam przypadnie do gustu.

reavan

Posty: 20

 
Witam, moja ciocia jest pasjonatem staroci i bardzo często mówi o sklepie „archiwum” albowiem to w nim bardzo często kupuje tam rzeczy, lampy i żyrandole oraz wiele innych staroci. Są one bardzo ładne i z tego co wiem bardzo wartościowe. Mówiła, że na stronie www.archiwumlamp.pl przegląda co mają nowego na sprzedaż.

Sprawcie sami i oceńcie.

Annna1

Posty: 17

 
Cześć, jestem miłośniczką starości i niesłychanie zależy mi na kupnie czegoś niesłychanie starego a zarazem ładnego i kosztownego. Bardzo zależy mi na tym aby sklep w, którym kupie dana rzecz będzie fachowy, oraz abym miała w czym wybierać. Bardzo proszę o podanie mi nazwy takiego sklepu, jeżeli go znacie.

Dziękuje serdecznie.

nbd

Posty: 22

 
Cześć, bardzo zależy mi na zrobieniu pięknej lampy, to znaczy na odnowieniu jej albowiem jest już stara i źle się prezentuje. Szkoda mi ją jest wywalić albowiem to pamiątka po prababci. Może znacie jakiś dobry sklep, który proponuje takie usługi? Czekam z niecierpliwością na wsze informacje.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

grall

Posty: 28

 
Hej, niesłychanie polecam wszystkim miłośnikom starości sklep „archiwum” jest on najlepszy, posiada najładniejsze rzeczy, niesłychanie lubię do niego chodzić, ma niesłychanie atrakcyjne ceny, posiada tez szansa odnawiania rzeczy. Możecie poczytać o nim na jego stronie internetowej http://www.archiwumlamp.pl, polecam go wszystkim moim znajomym, jest on najlepszy, zobaczycie sami.

Pozdrawiam gorąco.

Krakus

Posty: 18

 
Hejka, jestem wielkim fanem staroci zatem wiem jaki sklep jest najlepszy, korzystam ze sklepu „archiwum” gdyż tam idzie nabyć najlepsze rzeczy w niezwykle przyzwoitych cenach. Polecam go wszystkim serdecznie. Informacje na jego temat odnajdziecie na stronie internetowej www.archiwumlamp.pl.

Pozdrawiam.

Zbyszek

Posty: 19

 
Cześć, najlepszym rozwiązaniem na odnowienie żyrandola będzie oddanie go do archiwum – jest to sklep, który zajmuje się typowo antykami, sprzedaje je, odnawia, przeprowadza renowacje. Na stronie www.archiwumlamp.pl odszukacie wszystkie niezbędne wam informacje.

Polecam go wszystkim moim znajomym.

Makus16

Posty: 22

 
Witam, ja swoja lampę odnawiałam w sklepie „archiwum” i jestem niezwykle zadowolona z efektów, i niezwykle polecam go wszystkim moim znajomym i rodzinie bo uważam, że to najlepszy sklep gwarantujący fachowe usługi i najwyższą jakość w niezwykle przystępnych cenach. Zarówno sprawdźcie sami.

Pozdrawiam gorąco.

Kolekcjoner

Posty: 26