kalkulator biegowy, gdzie znajdę ?

kalkulator biegowy, gdzie znajdę ?

Chcę skorzystać kalkulatora BMI, bo mam nadwagę, ale chce się przekonać czy to już powód do alarmu czy jednak jeszcze na spokojnie może sobie jakoś funkcjonować?

Gucio

Posty: 1

 
Mam taki orientacyjny kalkulator biegowy ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy i według mnie działa bardzo dobrze. Polecam sobie sprawdzić taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

Dziadek

Posty: 9

 
U mnie idealne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, ale mam znajomego, który biega od sporo lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, ale i wytrenowania, zatem warto mnóstwo biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

staryy67

Posty: 11

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, dlatego warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

figo

Posty: 8

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, dlatego trzeba to sprawdzać. W dużych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, dlatego bieganie tam niezwyklej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest niezwykle szkodliwe dla naszego zdrowia.

doprzodu67

Posty: 3

 
U mnie idealne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, ale mam znajomego, który biega od wielu lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, ale i wytrenowania, dlatego warto dużo biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

stopiw7

Posty: 3