Czy znacie dobrą firmę hostingową ?

Czy znacie dobrą firmę hostingową ?

Hej.

Ostatnio zastanawiałem się nad uruchomieniem własnej strony internetowej, jednak mam wątpliwości, którą firmę hostingowi warto wybrać?

Czy powinienem brać pod spostrzeżenie jakieś specjalne kryteria?

Wariat

Posty: 16

 
Hej. W sumie wszystkich klientów o ograniczonym budżecie interesuje tani hosting, co niedawno zauważyłem.

Wiele firm doszło do wniosku, że może im go zaoferować i przez to powstała korzystna dla nas konkurencja. Jestem naprawdę zadowolony, bo moje 5 stron działa na zaledwie jednym hostingu za 50 złotych!

DiD3K

Posty: 14

 
Cześć.

Chciałem napisać krótko o swoich doświadczeniach, które zakupiłem wybierając hosting. Przede wszystkim weźcie pod spostrzeżenie, które oprogramowanie służyło wam do zarządzania zasobami w poprzednim hostingu, bo w przeciwnym przypadku może Wam być trudno się przyzwyczajać.

krak

Posty: 25

 
Witam. Stały coroczny wydatek dla właścicieli stron internetowych stanowi ich hosting, który wbrew pozorom nie pochłania dużych sum pod warunkiem, że nasze serwisy nie generują gigantycznego ruchu. W przeciwnym przypadku hosting może okazać się niewystarczający, a niezbędny będzie serwer dedykowany.

Dragon

Posty: 21

 
Cześć.

W momencie, gdy zainteresował mnie tani hosting otworzyły się przede mną drzwi do dziesiątek firm, w których mogłem wybrać kupowanie konta hostingowego. Ostatecznie przeanalizowałem opinie, uptime i bezpieczeństwo, co skłoniło mnie do najlepszego wyboru.

dspk666

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami z sytuacji, gdy moim przedmiotem zainteresowania był tani hosting. Muszę przyznać, że wybór nie był bezproblemowym zadaniem w szczególności, gdy wypisałem sobie kryteria, które będę brał pod spostrzeżenie, natomiast ostatecznie udało się.

Robuś

Posty: 18

 
Hejka.

Postanowiłem pochwalić się tutaj świetną ofertą hostingu, jaką dorwałem. Mam tu na myśli http://ecohost.pl, z którego usług korzystam od pół roku. Wybrałem pakiet premium za 129 złotych rocznie i mam do wykorzystania 15 GB powierzchni dyskowej oraz 500 GB transferu, co mnie niesamowicie cieszy. Szkoda, że nie stać mnie na opcję Business za 249 zł, który nie limituje kont pocztowych, FTP i baz MySQL.

Radziu

Posty: 15

 
Witam serdecznie.

Tani hosting to coś, czego poszukiwałem od kilku tygodni. Miałem do czynienia z kilkoma firmami, w jakich skorzystałem nawet z okresu testowego, jednak cały czas mi coś nie pasowało. Okazało się, że w moim wypadku kluczem do sukcesu jest wygodny panel administracyjny.

zwc18

Posty: 19

 
Dzień dobry.

Stosunkowo niedawno był mi potrzebny sprawdzony hosting www i znalazłem go bez problemu, gdy porównałem kilka opinii, wziąłem pod uwagę ranking hostingów i swoje indywidualne preferencje. Każdemu polecam taki sam sposób na dokonanie słusznego wyboru.

Waskijestem

Posty: 17

 
Dzień dobry.

Szukając hostingu www możemy mieć inne żądania. Na przykład ja skupiłem się na pojemności serwera i ilości transferu, natomiast inni brali pod uwagę dobry kontakt z pomocą techniczną, który przy ich stopniu zaawansowania był nieunikniony.

yarpen2

Posty: 15