Spływy Tanew, proszę o pomoc!

Spływy Tanew, proszę o pomoc!

Hej, ostatnio zastanawiałem się nad spędzeniem swojego urlopu na kajakach. Czy waszym zdaniem spływ po Tanwi będzie wyśmienitym wyborem czy może istnieją ciekawsze miejsca na spływ dla osoby, która nie posiada doświadczenia?

Rico

Posty: 12

 
Bez wątpienia warto posiadać umiejętność pływania na kajakach niemniej jednak jeżeli takowej nie posiadasz to również nie utoniesz gdyż będziesz wyposażony podczas spływu w kamizelkę.

Penio

Posty: 10

 
Jeśli na spływie po Tanwie będziesz pierwszy raz to wystarczy, że o tym powiesz a zostaniesz poinstruowany na temat wszystkich zasad i tego jak pływać.

Złoty

Posty: 18

 
Jeżeli zależy Ci na tym aby spływ kajakowy po Tanwie przebiegł bardzo przyjemnie to najlepiej wybrać firmę: http://www.splywytanew.pl, która organizuje rzeczywiście bardzo porządne spływy kajakowe z których będziesz mógł czerpać maksimum radości. Bez żadnego problemu poradzisz sobie na spływie organizowanym poprzez tę firmę i dodatkowo będziesz wyśmienicie się bawił na spływie.

Oct714

Posty: 27

 
Jeśli zależy Ci na fantastycznych widokach to jak najbardziej polecam Ci wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie albowiem widoki na tej rzece naprawdę zapierają dech w piersiach. Ja przez długi czas po spływie wspominałem wszystko to co podczas spływu ujrzałem.

TomekK

Posty: 8

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach ponieważ sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeśli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

dzipkis

Posty: 16

 
Sam już wielokrotnie pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są naprawdę przepiękne i z pewnością będziesz wspominał je przez długi czas.

labuh

Posty: 23

 
Przed samym spływem kajakowym po Tanwie zostaniesz poinstruowany na temat tego w jaki sposób postępować aby nic Ci się nie stało. Na pewno sobie więc poradzisz podczas tego typu spływu.

AGDDDy1

Posty: 23

 
Jeżeli urlop zamierzasz spędzić w domu to jest to moim zdaniem najgorsze wyjście. Tani i dostarczający mnóstwa radości jest bowiem spływ kajakowy na Tanwie.

Klarka45

Posty: 13

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach ponieważ sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeżeli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

Ryszardzik3

Posty: 11