kosmetyczka w Krakowie, znacie ?

kosmetyczka w Krakowie, znacie ?

Chciałabym udać się do jakiejś porządnej kosmetyczki w Krakowie. Kogo polecacie? Chodzi mi o jakiś zabieg na twarz po 40 :) ujędrniający :D Z czego korzystałyście? Czekam i liczę na waszą pomoc. Dziękuję.

Julian

Posty: 6

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, że jestem zadowolona, natomiast musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi bardzo dobrze się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, natomiast trzeba się oczywiście pilnować z jedzeniem itp. :D

beata77

Posty: 11

 
Nie ma to jak profesjonalny peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, ponieważ dopiero odkąd zaczęłam regularnie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

beata77

Posty: 10

 
Podobnie jak wy poszukuję salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie lecz zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, iż są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

Iunae_Milt

Posty: 17

 
Polecam Muneca www.munecakrakow.pl. To salon, do którego chodzę od dłuższego czasu systematycznie. Można powiedzieć, że jestem stałą klientką. Polecam, gdyż mają innowacyjne zabiegi i super kosmetologów.

nowaera

Posty: 15

 
Niezwykle ważne jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje gwarantuje Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

ja2210

Posty: 20

 
Powiem tak, iż niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, jaka umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie nieprofesjonalne osoby :(

dada45

Posty: 8

 
Też słyszałam, że Muneca to profesjonalne miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno niezwykle miła atmosfera, a jak potrzebny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

Sarev22

Posty: 21

 
Też mnóstwo dobrego słyszałam o Muneca. Mają niezwykle dobry sprzęt i doświadczonych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś doświadczony zabieg na twarz. Efekt jest wyborny, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

brzucholl

Posty: 15

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D ale chodzę regularnie na peelingi chemiczne, ponieważ te, które w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach skorzystać z innych zabiegów, ale boję się, że jak zacznę, to będę tak stale musiała.

Ryszardzik3

Posty: 13