wycena aktuarialna, kogo znacie ?

wycena aktuarialna, kogo znacie ?

Powiedzcie mi proszę, jak wygląda wycena firmy i kto dokładnie się tym zajmuje. Chciałbym wykonać taką wycenę, lecz nie wiem, do kogo ja mam się zgłosić. Możecie polecić jakąś firm?

deberty56

Posty: 1

 
U mnie w przedsiębiorstwie również była wykonywana wycena firmy w tej firmie https://attuario.pl. Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Bardzo szybko zrealizowali moje zlecenie. Na każdym etapie miałam swojego doradcę, które wyjaśniał niejasności i zajmował się całą sprawą.

pawel253

Posty: 3

 
Wycena przedsiębiorstwa jest dość skomplikowana, dlatego pożądane byłoby korzystać z profesjonalnych firm. Niektóre oferują swojego usługi elektronicznie, więc można poprzez internet wyhaczyć niezwykle idealne biuro aktuarialne.

y-grek56

Posty: 11

 
Wycena przedsiębiorstwa może bardzo Ci się przydać. Ja również podejmowałem się takich kroków, dlatego że moją firmę zlikwidowałem i postanowiłem ją sprzedać. Korzystałam z usług firmy z internetu.

allegrowicz65

Posty: 11

 
Warto skontaktować się z fachową firmą, która wykonuje rezerwy na naprawy gwarancyjne. Wydaję mi się, że sporo jest takich firm, więc spokojnie odnajdziesz.

mercedess

Posty: 9

 
Biuro aktuarialne może pomóc Ci w dużo sprawach. Najczęściej do takiego biura zgłaszają się osoby, jakie chcą wycenić swoją firmę na potrzeby ubezpieczenia, upadłości, zakupu-sprzedaży, a także starając się o kredyt.

Mamuśka

Posty: 25

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonuje biuro aktuarialne. Warto się do nich zgłosić, aby poznać wszystkie szczegóły.

Dagmara87

Posty: 15

 
Wycena przedsiębiorstwa winna być wykonywana poprzez fachowych i licencjonowanych aktuariuszy, zatem należałoby odezwać się do porządnego biura aktuarialno-finansowego.

Lamey

Posty: 22